אין מוצרים בסל הקניות שלך
Filters
חיפוש
Close

מיכשור

מיין לפי
הצג בעמוד

אקסטרים 618 דיגיטלי טיטניום

מחליק רחב במיוחד (4.4 ס"מ) בדגם משופר, שמושלם לצרכיהם המקצועיים של מעצבי שיער. המחליק מגיע עד לטמפרטורה של 230 מעלות ועשוי טיטניום. הפלטות שלו הן פלטות מראה, מאפיין ייחודי שמסייע להקרנת חום חזקה ואחידה על שיער הלקוחה. למכשיר גוף חימום מתקדם והוא מגיע לטמפרטורה המקסימלית שלו במהירות- תוך כדקה בלבד (מתחמם ב-50% מהר יותר מהאקסטרים 617 הרגיל). כמו כן, למכשיר יש צג דיגיטלי שמחליף צבעים. המכשיר ארגונומי, נוח לתפעול. אורך הפתיל 3 מטרים עם חיבור מסתובב של 360°, מה שמאפשר תנועתיות וגמישות בעבודה.
₪ 457.00

בייסיק קיר שחור/לבן V1 תוצרת איטליה

מייבש שיער מתוצרת ארטם איטליה, יצרן המייבשים הגדול ביותר באירופה. עם מהירות אחת קבועה. *קיים במלאי בצבע שחור/לבן.
₪ 4,598.00

מחליק 32 מ"מ טיטניום מראה

מחליק דגם 168, פלטות טיטניום בציפוי מראה לאפקט חום חזק יותר. 230 מעלות, מתאים לכל סוגי ההחלקות בחום, שליטה דיגיטלית, כיבוי אוטומטי לאחר 60 דקות. אורך כבל 3 מטר.
₪ 374.00

מחליק קרמי אקסטרים סטרייט להחלקות

מחליק שיער מצוין, שמתאים במיוחד להחלקות מקצועיות במספרות, שכן הוא מגיע לחום גבוה מאחרים ולכן הוא אפקטיבי לסוג זה של עבודה. המכשיר מתחמם במהירות של שניות ספורות ומגיע לחום מקסימלי של 230 מעלות. הוא עשוי מפלטות קרמיות שמפזרות את החום בצורה שווה ומגנות על שיער ככל האפשר, תוך כדי ההחלקה. הקרמיקה החמה פולטת יונים שליליים, אוטמת את השיער וכולאת בה את הלחות הטבעית שלה. מתאים לשימוש על שיער לח או שיער יבש.
₪ 410.00

מיבש וויאג'ר 4 מהירויות שחור VOYAGER

מייבש אייכותי דגם וויאג'ר, 4 מהירויות. מייבש טבעי, מזרז, תוצרת איטליה
₪ 3,510.00

מייבש טבעת מסתובבת רולרבול

מכשיר חימום טבעתי בצבע אפור כהה שמיועד לייבוש, לזירוז ולטיפולי שיער. המכשיר מסתובב מעל הראש ומפזר את החום ביעילות ובאחידות, בעזרת מנגנון של פונקציות מרובות, שמושתת על חום אינפרא-אדום. *מתאים במיוחד לביצוע החלקות שיער
₪ 3,978.00

מייבש רגל סיני

מייבש רגל תוצרת סין, מגיע בצבע בסיס לבן בשילוב פלסטיק אדום שקוף
₪ 1,755.00

מיכל סיליקון לתליה על ראי או חפיפה

כיס סיליקון לתליה על קערה/דלפק. *מיועד לכלים חמים, עמיד בחום, מגיע בצבעים שונים. התמונה בצבע להמחשה בלבד!
₪ 64.00